Pracovník recepce - noční směny – vyhrazeno pro OZP

Jsme Mediateam CZ. Nabízíme uplatnění pro osoby se zdravotním znevýhodněním. Zakládáme si na férovém osobním přístupu, věříme v potenciál každého jednotlivce, táhneme za jeden provaz. Stále se rozrůstáme, a proto hledáme nového kolegu či kolegyni na recepci, která je umístěna v nájemním bytovém domě na Praze 1 v blízkosti Národního divadla.

Náplň práce:

  • kontrola osob, které vstupují do objektu - např. návštěvy či kurýři donáškových služeb
  • přebírání pošty pro nájemníky domu
  • průběžné obchůzky po domě
  • vynášení odpadků, úklid dvora a chodníku před domem
  • drobná pomoc nájemníkům - např. vynesení nákupu ke dveřím bytu

Základní předpoklady:

  • příjemné a milé vystupování, dobré vyjadřovací schopnosti
  • zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita
  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Co nabízíme?

  • smlouva na hlavní pracovní poměr na 20 - 24 hod. týdně
  • volitelné směny na 8 hodin denně v nočním provozu
  • mzda 130-145 Kč/hod, příplatky za práci v nočních hodinách a o víkendech
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • poukázky Flexipass do lékáren a zdravotních zařízení v hodnotě 400 Kč
  • bezplatné právní poradenství
  • individuální přístup
  • pracoviště s dobrou dostupnosti
  • výhodný mobilní tarif

Tato pozice je vymezena pro osoby v invalidním důchodu.

Firma: Mediateam CZ, s. r. o.

Kontakt: Irena ANDĚLOVÁ
Vídeňská 546/55
639 00 Brno

Telefon: 731136997

Místo práce: Praha

Poznámka: vhodné pro osoby ztp

Plat: 130 - 145 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé