Pracovník call centra - vyhrazeno pro OZP

Máte zdravotní hendikep a potřebujete, aby vám v zaměstnání vycházeli vstříc, ať už časově nebo třeba tím, že budete pracovat z domu? Nebojíte se mluvit a jste otevření novým zkušenostem? Pracujte pro Mediateam CZ!

Co můžete očekávat?● budete trénovat vaše komunikační dovednosti a schopnost pohotově argumentovat● volat budete vždy a pouze stávajícím klientům našich zadavatelů (nejčastěji banky a pojišťovny)● stanete se součástí týmů kolegů, kteří táhnou za jeden provaz a podnikají spolu spoustu akcí (firemní snídaně, společné akce s rodinami)

Koho hledáme?● ty, kteří mají veselou povahu a chuť na sobě pracovat, zlepšovat se a učit se novým věcem● kolegy s dobrým hlasovým projevem a komunikačními schopnostmi● je pro nás podstatný zodpovědný, spolehlivý charakter, vše ostatní vás naučíme

Co nabízíme?● možnost volby délky úvazku (úvazek 4/6/8 hod. denně), po zapracování na pobočce máte možnost pracovat z domu● každé dvě odpracované hodiny máte nárok na 10ti minutovou placenou zdravotní přestávku● přidáme stravenky v hodnotě 80 Kč a poukázky Flexi pass na volnočasové aktivity či do lékáren nebo na rehabilitace ve výši 400 až 800 Kč/měsíc dle volby úvazku● zajistíme levnější volání a slevy na vybrané produkty● obvyklý plat je 18 - 22 tisíc Kč●nabízíme sociální a právní poradenství zdarma

Rádi byste se dozvěděli více? Ozvěte se nám i pokud máte zájem jen o nezávaznou schůzku či prohlídku našeho call centra.

Tato nabídka práce je určena pouze pro OZP.

Firma: Mediateam CZ, s. r. o.

Kontakt: Irena ANDĚLOVÁ
Vídeňská 546/55
639 00 Brno

Telefon: 731136997

Místo práce: Brno

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro osoby ztp

Plat: 18000 - 22000 Kč/měsícReagovat na tuto pozici


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2021 KARIERA.CZ s.r.o.